„Az április 12-i választásról beszélgettünk, mert nagy a tét, és ez minden otthonban ugyanúgy megjelenik. Két település, két család, mégis ugyanaz a gondolat: fontos, hogy mi, magyarok döntsünk hazánk jövőjéről” – írta közösségi oldalán Rétvári Bence országgyűlési képviselő, államtitkár.









