Újabb négy ellenőrzés a Samsunggal kapcsolatban

Már áprilisban újra ellenőrzik a talajvíz állapotát Gödön. Ismét videóval jelentkezett az önkormányzat. Mintavételt ígérnek a városháza szóvivője által. Balogh Péter Dávid arról beszél, hogy már áprilisban mérni fognak, hogy azt további három kövesse. Kéthavonta vesznek mintát, majd ellenőrzik az értékeket – írja a hellogod.hu.

Gödi évértékelő a jövő jegyében

Harmadik alkalommal tartott polgármesteri beszámolót Kammerer Zoltán a környező települések vezetői, a gödi intézményvezetők és vállalkozók előtt. Az eseményen Tuzson Bencével, a térség országgyűlési képviselőjével beszélgettek az elmúlt egy évben elért közös sikerekről és a terveikről.