Sport

Mosonmagyaróváron is kikapott a Vác

A Vác együttese egymást követő harmadik találkozóját veszítette el a női kézilabda NB I-ben: csütörtökön a Mosonmagyaróvár vendégeként kapott ki 31-26-ra – adta hírül az MTI.

A hosszú ideig kiegyenlített találkozón az első félidő hajrájához közeledve hétperces váci gólcsendet kihasználva 5-0-s sorozattal lépett el 14-10-re a házigazda, amely a szünetig meg is tudta őrizni a négygólos különbséget.

Ezt a fordulást követően is továbbvitte, sőt, az utolsó tíz percre hatgólos előnyt dolgozott ki (26-20), a Vác pedig a végjátékban csupán egyet tudott lefaragni ebből.

Udvardi Laura hét, Pásztor Noémi hat góllal vette ki a részét a Mosonmagyaróvár sikeréből, váci oldalról Kuczora Csenge ötször volt eredményes.