A Nagyboldogasszony-székesegyház zenei kincseiből adott ízelítőt a nemzetközi hírű Erdődy Kamarazenekar az adventi időszak egyik szombat estéjén a püspöki palota dísztermében, ez az alkalom volt az új nyitánya a még Beer Miklós nyugalmazott püspök aktív szolgálati idejében hagyománnyá tett palotakoncert-sorozatnak.









