Sport

Dunakeszi sportolók remekeltek az ICF SUP Világkupán

A hétvégén, Budapest tengerpartján, a Lupa tavon rendezték a nyár legnagyobb SUP-versenyét, az ICF SUP Világkupát. Három nap, három kategóriában a hazai és nemzetközi sztárok versengtek a győzelmekért. Dunakeszi két kiválósága, Slekta Réka és Nagy-Rasztotzky Eszter is világkupát nyert – tájékoztatta szerkesztóségünket Rasztotzky János, a Dunakeszi Kajak Club elnöke, vezetőedzője.

Bővebben: Dunakeszi sportolók remekeltek az ICF SUP Világkupán

Eredmények:

Merev Sup open kategória

Slekta Réka   Technikai 1000 m 1. hely, aki a német és az olasz versenyzőt legyőzve állhatott fel a dobogó tetejére. Slekta Réka sokoldalúságát jól reprezentálja, hogy a 200 méteres sprint számban a 6. helyen végzett.

A merev Sup 40+ kategóriában Nagy-Rasztotzky Eszter a 9 kilométeres hosszú távon mindenkit maga mögé utasítva az 1. helyen végzett.

Az egykori világbajnok kajakozó hölgy a Merev Sup Open kategória Technikai 1000 méteren 4. helyen, a sprint 200 méteres távon 8. helyen végzett.