Ahogy a tél búcsút int, elérkezett az idő, hogy új lendülettel köszöntsük a tavaszt – méghozzá a KESZI-KLUB módjára! Az elmúlt hónapok eseményei már előrevetítették, hogy 2025 sem lesz unalmas év számunkra, és a következő időszakban is izgalmas programokkal várunk mindenkit.
Mit hozott eddig 2025?
Januárban új otthonra találtak a hétfő esti kvízek a Pancser Pizzéria és Étteremben. A jó hangulat, a finom falatok és a kihívásokkal teli kérdések gyorsan belopták magukat a közösség szívébe, így a játék és a vacsora tökéletes kombinációját kínáljuk hétről hétre.
Februárban a közösségi összefogás is főszerepet kapott. A III. Dunakeszi Mindmegeszi Böllér- és Toroskáposzta Versenyen csapatként mutatkoztunk be, ahol nemcsak a pecsenyekategória előkelő harmadik helyét szereztük meg, hanem forró és erősítő italokkal is segítettük a kilátogatókat a hideg időjárás ellen.

A hónap fénypontja a február 26-án a VOKE-ban megrendezett jótékonysági koncert volt, amelyen Dunakeszi tehetségei léptek színpadra. A megható és sokszínű zenei est bevételével több, mint félmillió forinttal támogathattuk Beni gyógyulását. A rendezvény sikere bizonyította, hogy a városban számos kiemelkedő előadó van, akiknek érdemes teret adni – így a jövőben több hasonló eseményt tervezünk.
Tavaszi virágzás
A tavasz köszöntéséhez méltó módon dupla KESZI-KLUB buli érkezik! Ahogy tavaly októberben, most is két estére osztjuk az eseményeket, hogy mindenki megtalálja a számára legjobb hangulatot. Ráadásul mindezt lenyűgöző Duna-parti panorámával, a Nyíltvízi Edzőközpontban!
Március 28. (péntek) – Egy felejthetetlen éjszaka a Duna-parton! A naplemente adja meg az alaphangot, a barátokkal koccinthattok a hét legjobb bulijára, ahol a pörgős ütemek és az elképesztő hangulat garantált! A DJ pultnál és a színpadon újra ismert nevek: PIXA, az X-Faktor győztese, Fehér Krisztián, és a közönségkedvenc Koósz Milán gondoskodnak rólatok!

Március 29. (szombat) – A funky és a retro rajongóinak! Az est főszereplője a korszak ikonikus lemezlovasa, Dan von Schulz, míg a hangulatért DJ WickSilver felel majd. Igazi időutazás a klasszikus slágerek világába!

És hogy mi jön ezután? Április elején a sportkedvelők is megtalálják majd a kedvükre való programot – de erről hamarosan bővebben! Addig is vasárnaponkét a Duna-partról indulva együtt futunk, hogy méltón zárjuk a hetet – lehet csatlakozni!
Januárban megígértük, hogy 2025 eseményekben gazdag év lesz, és ezt továbbra is tartjuk.
Ne maradj le! Friss infókért, jegyekért és további rendezvényekért kövesd a KESZI-KLUB közösségi oldalait, vagy látogass el a weboldalunkra: kesziklub.hu.
Találkozunk a következő eseményen!
Páll Tamás marketing- és kommunikációs vezető

