Június 13-án a váci Nagyboldogasszony-székesegyházban Marton Zsolt megyéspüspök áldozópappá szentelte Babinszki Tamás, Dobay Miklós és Naim Raszul Dániel átmeneti diakónusokat és szerpappá tette Serfőző Zoltán szeminaristát. A szentmisében koncelebráltak dr. Beer Miklós nyugalmazott váci megyéspüspök és dr. Varga Lajos nyugalmazott segédpüspök, valamint a Váci Egyházmegye papjai.









