Már elkezdődött a jegyértékesítés a Dunakeszi Teátrum augusztus elején induló nyári programsorozatára. Dióssi Csaba polgármester és Petneházy Balázs, a Dunakeszi Teátrum igazgatója hétfő délelőtt közös sajtótájékoztatón jelentették be, hogy a Dunakeszi Nyár program keretében színes színházi előadásokkal és nívós zenei programokkal várják a közönséget a Katonadombon.









