Vácdukán az energetikai beruházás keretében napelemet helyeztünk fel a polgármesteri hivatal épületére, melynek a pénzügyi és gazdasági hasznát igazán most látjuk, amikor az energiaárak az „égbe szöktek” – jelentette ki a Dunakanyar Régió érdeklődésére a település polgármestere.









