Két év szünet után ismét kinyílt a Barátság úti lakótelep szívében az Iskolagaléria, amelyben Juhász Terézia csellóművész- és tanár természetfotóinak varázslatos hangulata és gyönyörű színvilága csábítóan vonzotta a közönséget a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola több évtizedes hagyományokkal büszkélkedő aulájába.









