Ma délután mutatták be a helyi sajtó képviselőinek azt az elektromos autóbuszt, amely november 19-től 28 napon át Dunakeszi tömegközlekedésében vesz részt. A környezetbarát, 92 utas szállítására alkalmas elektromos autóbusz a helyi járat 1-es és a 3-as, hétvégén pedig az 5-ös és a 6-os vonalán jár majd.









