Október 27-én, csütörtök este a IV. Béla király Főtértől a Dunakeszi Tankerületi Központig vonultak a pedagógusokért tüntető diákok és szülők. A fáklyás felvonulás végén egy koszorút helyeztek el a tankerület kerítésén – értesültünk az egyik szülőtől kapott fényképek és beszámoló alapján.









