A Duna-Ipoly Sportegyesület (DISE) egykori szakmai alelnöke, a kilencszeres világbajnok, háromszoros Európa-bajnok, kétszeres olimpiai ezüstérmes, egyszeres olimpiai harmadik helyezett, 37-szeres magyar bajnok születésének 75. évfordulója tiszteletére emléktáblát avattak Nőtincsen, ahol a 2020-ban elhunyt sportlegenda alapította meg a kajak-kenu szakosztályt. A település gyönyörű természeti környezetében elterülő Szent István király nevét viselő víztározón rendezett ifjúsági kajak-kenu verseny …









