Advent első vasárnapján Benkő Tamás önkormányzati képviselő köszöntötte a dunakeszi családokat, a gyerekeket, a felnőtteket, akik az esős, szomorkás időjárás ellenére is kilátogattak a Casalgrande térre, hogy az első adventi gyertyagyújtás lélekmelengető élményének részesei lehessenek.









