Dunakeszi városszerte közkedvelt táncosai sikeresen szerepeltek a Magyar Látványtánc Sportszövetség Európa-bajnokságán, melyet június végén rendeztek Balatonfüreden, ahonnan Nagy Márta és oktatótársainak tanítványai öt aranyéremmel, két ezüstéremmel és öt aranyminősítéssel térhettek haza.









