Mint ahogy arról már novemberben Dióssi Csaba polgármester a fejlesztéssel kapcsolatban elmondta: a sétány kialakításának célja, hogy a lakótelepről a rendelőintézetbe egy virágokkal, fákkal, pihenőpadokkal övezett, akadálymentes úton lehessen eljutni.









