Látványos munkálatok zajlanak a káposztásmegyeri közlekedési csomópontban, ami a dunakeszieket is érinti. A Pálya utca–Külső Szilágyi út csomópontjának átépítése jól halad, ahol kedd délután helyszíni szemlét tartott Dióssi Csaba, Dunakeszi polgármestere és Tuzson Bence, a város országgyűlési képviselője.









